Team De Zandberg

Managementteam

Directie

 

Marijke Cantrijn

Lisette Dirks

marijke.cantrijn@inos.nl

lisette.dirks@inos.nl

Teamcoördinator ICL Groep 1/2/3 Irene Olde Hengel irene.oldehengel@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 4/5 Kelly Visser kelly.visser@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 6/7/8 Carolien de Hoon carolien.dehoon@inos.nl

 

Groepsleerkrachten

Groep 1/2

 Groep 1/2 BK Bellissa van de Pas, Karin de Klerk bellissa.vandepas@inos.nl
karin.deklerk@inos.nl
Groep 1/2 A Anke Renne anke.renne@inos.nl
Groep 1/2 R Ria de Nijs – van Gurp ria.vangurp@inos.nl
Groep 1/2 IF Irene Olde Hengel, Fleur Nieuwstraten irene.oldehengel@inos.nl
fleur.nieuwstraten@inos.nl
Groep 1/2 MC Monique de Booy, Clare Proost monique.debooy@inos.nl
clare.proost@inos.nl
Groep 1/2 MJ Marjolein Dullaert, Janine van Marselis Hartsinck – van Dun marjolein.dullaert@inos.nl
janine.vanmarselishartsinck@inos.nl
Groep 1/2 J Jessica Peeters jessica.peeters@inos.nl

 

Groep 3

Groep 3 S Sanne Mentzel sanne.mentzel@inos.nl
Groep 3 LF Lisenka Mathijssen – Janssen, Femke Buijs-van Zitteren femke.vanzitteren@inos.nl
lisenka.mathijssen@inos.nl
Groep 3 TB Tamara Walda, Boukje van Haren boukje.vanharen@inos.nl
tamara.walda@inos.nl

Groep 4

Groep 4 JS Jessica Kops, Suzanne Schoeber jessica.kops@inos.nl
suzanne.schoeber@inos.nl
Groep 4 ME Maud Slagmolen, Esther van der Stel maud.slagmolen@inos.nl
esther.vanderstel@inos.nl
Groep 4 MS Manon Lapre, Suzan Hartkoorn maud.slagmolen@inos.nl
suzan.hartkoorn@inos.nl

 

Groep 5

Groep 5 CJ Cora Timmers, Janneke van den Berg cora.timmers@inos.nl
janneke.vandenberg@inos.nl
Groep 5 MS Merijn van Steenderen, Sonja Brouwers merijn.vansteenderen@inos.nl
sonja.brouwers@inos.nl
Groep 5 LI Lian Rijk, Iris Böhm lian.rijk@inos.nl
iris.bohm@inos.nl

 

Groep 6

Groep 6 HM Hèlen van Bokhoven, Michiel Santegoeds helen.vanbokhoven@inos.nl
michiel.santegoeds@inos.nl
Groep 6 JM Jacqueline van Baar, Marjolijn Goos jacqueline.vanbaar@inos.nl
marjolijn.goos@inos.n
Groep 6 IR Ingrid Entius, Renée Onderstal ingrid.entius@inos.nl
renee.onderstal@inos.nl

 

Groep 7

Groep 7 M Mark Timmermans mark.timmermans@inos.nl
Groep 7 D Demy Kersbergen demy.kersbergen@inos.nl
Groep 7 P Pavli Sebestik pavli.sebestik@inos.nl
Groep 7 AI Anne Delnooz, Ingrid Entius anne.delnooz@inos.nl
ingrid.entius@inos.nl

 

Groep 8

Groep 8 A Arne Stallen arne.stallen@inos.nl
Groep 8 S Sjors van Liempt, Peggy Persoon sjors.vanliempt@inos.nl
peggy.persoon@inos.nl
Groep 8 K Karina den Uijl karina.denuijl@inos.nl
Groep 8 IP Ingmar Ouweneel, Patricia de Brouwer ingmar.ouweneel@inos.nl
patricia.debrouwer@inos.nl

 

Vakleerkracht

Lichamelijke Opvoeding

 

Muzikale vorming groep 3/4/5

Lynn Segers

 

Jan-Willem van der Sande

lynn.segers@inos.nl

 

kbsdezandberg_administratie@inos.nl

 

Ondersteuning

Administratief medewerkster Evelyn de Bruijn kbsdezandberg_administratie@inos.nl
Technisch assistent Hans van Vucht hans.vanvucht@inos.nl
Ass. Conciërge Jordi van Strien

 

Stagecoach

Cora Timmers, Karlijn Gobbens cora.timmers@inos.nl
karlijn.gobbens@inos.nl

 Zandberg Academie, Spiegelklas & Spaans

Michiel Santegoeds

Patrick Horward

Tamara Walda

Patricia de Ruyter

 Zandberg Academie
Emy Groeneveld

Maud Slagmolen – van den Maagdenberg

Patrick Horward

Patricia de Ruyter

Spiegelklas
Tineke de la Pena Spaans
Merijn van Steenderen

Karin de Klerk

Clare Proost

Karlijn Gobbens

Iris Böhm

Extra leerkrachten vanuit stimuleringsmiddelen

(Ondersteuning in de groepen – klasdagen)

 

Leerling ondersteuning en Remedial Teaching

Coördinatie Lisette Dirks kbsdezandberg_zorg@inos.nl
Orthopedagoog, RT Angelique Bakker angelique.bakker@inos.nl
Coördinator sociale veiligheid en SEO specialist Kelly Visser kelly.visser@inos.nl
RT taalspecialist Claudette Kops – van Zon claudette.kops@inos.nl
RT rekenspecialist, schakelklas en preventief Groep 1/2 Marjolein Dullaert marjolein.dullaert@inos.nl
Schakelklas Marjolijn Goos marjolein.goos@inos.nl

Onderwijsassistenten

Gedetacheerd Via Kober

Chantal Pellegrino chantal.pellegrino@inos.nl
Kiki Oomen kiki.oomen@inos.nl
Amanda Bollen amanda.bollen@inos.nl