Team De Zandberg

Managementteam

Directie

 

Lisette Dirks

 

lisette.dirks@inos.nl

 

Teamcoördinator ICL Groep 1/2/3 Irene Olde Hengel irene.oldehengel@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 4/5 Kelly Visser kelly.visser@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 6/7/8 Carolien de Hoon carolien.dehoon@inos.nl

 

Groepsleerkrachten

Groep 1/2

 Groep 1/2 BK Bellissa van de Pas, Karin de Klerk bellissa.vandepas@inos.nl
karin.deklerk@inos.nl
Groep 1/2 A Anke Renne anke.renne@inos.nl
Groep 1/2 R Ria de Nijs – van Gurp ria.vangurp@inos.nl
Groep 1/2 IF Irene Olde Hengel, Fleur Nieuwstraten irene.oldehengel@inos.nl
fleur.nieuwstraten@inos.nl
Groep 1/2 MC Monique de Booy, Clare Proost monique.debooy@inos.nl
clare.proost@inos.nl
Groep 1/2 MJ Marjolein Dullaert, Janine van Marselis Hartsinck – van Dun marjolein.dullaert@inos.nl
janine.vanmarselishartsinck@inos.nl
Groep 1/2 J Jessica Peeters jessica.peeters@inos.nl

 

Groep 3

Groep 3 S Sanne Mentzel sanne.mentzel@inos.nl
Groep 3 NM Nicole Vervloet, Maartje Pierik nicole.vervloet@inos.nl
maartje.pierik@inos.nl
Groep 3 TB Tamara Walda, Boukje van Haren boukje.vanharen@inos.nl
tamara.walda@inos.nl

Groep 4

Groep 4 JS Jessica Kops, Suzanne Schoeber jessica.kops@inos.nl
suzanne.schoeber@inos.nl
Groep 4 ME Maud Slagmolen, Esther van der Stel maud.slagmolen@inos.nl
esther.vanderstel@inos.nl
Groep 4 FL Femke van Zitteren, Lisenka Mathijssen femke.vanzitteren@inos.nl
lisenka.mathijssen@inos.nl

 

Groep 5

Groep 5 CJ Cora Timmers, Janneke van den Berg cora.timmers@inos.nl
janneke.vandenberg@inos.nl
Groep 5 MS Merijn van Steenderen, Sonja Brouwers merijn.vansteenderen@inos.nl
sonja.brouwers@inos.nl
Groep 5 LI Lian Rijk, Iris Böhm lian.rijk@inos.nl
iris.bohm@inos.nl

 

Groep 6

Groep 6 HR Hèlen van Bokhoven, Renée Onderstal helen.vanbokhoven@inos.nl
renee.onderstal@inos.nl
Groep 6 JM Jacqueline van Baar, Marjolijn Goos jacqueline.vanbaar@inos.nl
marjolijn.goos@inos.n
Groep 6 M Mark Timmermans mark.timmermans@inos.nl

 

Groep 7

Groep 7 D Demy Kersbergen demy.kersbergen@inos.nl
Groep 7 P Pavli Sebestik pavli.sebestik@inos.nl
Groep 7 IA Ingrid Entius, Anne Delnooz anne.delnooz@inos.nl
ingrid.entius@inos.nl

 

Groep 8

Groep 8 A Arne Stallen arne.stallen@inos.nl
Groep 8 PP Patricia de Brouwer, Peggy Persoon patricia.debrouwer@inos.nl
peggy.persoon@inos.nl
Groep 8 KS Karina den Uijl, Suzan Hartkoorn karina.denuijl@inos.nl

suzan.hartkoorn@inos.nl

Groep 8 IS Ingmar Ouweneel, Sandra van Oosterhout ingmar.ouweneel@inos.nl
sandra.vanoosterhout@inos.nl

 

Vakleerkracht

Lichamelijke Opvoeding

Muzikale vorming groep 3/4/5

Lynn Segers

 

Jan-Willem van der Sande

lynn.segers@inos.nl

 

kbsdezandberg_administratie@inos.nl

 

Ondersteuning

Administratief medewerkster Evelyn de Bruijn kbsdezandberg_administratie@inos.nl
Technisch assistent Hans van Vucht hans.vanvucht@inos.nl
Conciërge Jordi van Strien

 

Stagecoach

Cora Timmers cora.timmers@inos.nl

Zandberg Academie, Spiegelklas & Spaans

Patrick Horward

Tamara Walda

Merijn van Steenderen

 Zandberg Academie
Emy Groeneveld

Maud Slagmolen – van den Maagdenberg

Patrick Horward

Patricia de Brouwer

Spiegelklas
Margje Weijs Spaans
Karin de Klerk

Clare Proost

Lian Rijk

Iris Böhm

Suzan Hartkoorn

Extra leerkrachten vanuit stimuleringsmiddelen

(Ondersteuning in de groepen – klasdagen)

 

Leerling ondersteuning en Remedial Teaching

Coördinatie Angelique Bakker kbsdezandberg_zorg@inos.nl
Orthopedagoog, RT Angelique Bakker angelique.bakker@inos.nl
Coördinator sociale veiligheid en SEO specialist Kelly Visser kelly.visser@inos.nl
RT taalspecialist Claudette Kops – van Zon claudette.kops@inos.nl
RT rekenspecialist, schakelklas en preventief Groep 1/2 Marjolein Dullaert marjolein.dullaert@inos.nl
Schakelklas Marjolijn Goos marjolijn.goos@inos.nl

Onderwijsassistenten

Gedetacheerd Via Kober

Chantal Pellegrino chantal.pellegrino@inos.nl
Nina van der Werf nina.vanderwerf@inos.nl
Amanda Bollen amanda.bollen@inos.nl