Team De Zandberg

Managementteam

Directeur Hans Staps hans.staps@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 1/2/3 Irene Olde Hengel irene.oldehengel@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 4/5 en ondersteuning Lisette Dirks lisette.dirks@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 6/7/8 Carolien de Hoon carolien.dehoon@inos.nl

 

Groepsleerkrachten

Groep 1/2

 Groep 1/2 BK Bellissa van de Pas, Karin de Klerk bellissa.vandepas@inos.nl
karin.deklerk@inos.nl
Groep 1/2 A Anke Renne anke.renne@inos.nl
Groep 1/2 R Ria de Nijs – van Gurp ria.vangurp@inos.nl
Groep 1/2 IF Irene Olde Hengel, Fleur Nieuwstraten irene.oldehengel@inos.nl
fleur.nieuwstraten@inos.nl
Groep 1/2 ML Monique de Booy, Lieve Snijders lieve.snijders@inos.nl
monique.debooy@inos.nl
Groep 1/2 MJ Marjolein Dullaert, Janine van Marselis Hartsinck – van Dun marjolein.dullaert@inos.nl
janine.vanmarselishartsinck@inos.nl
Groep 1/2 J Jessica Peeters jessica.peeters@inos.nl

 

Groep 3

Groep 3 S Sanne Mentzel sanne.mentzel@inos.nl
Groep 3 FL Femke Buijs-van Zitteren, Lisenka Mathijssen – Janssen femke.vanzitteren@inos.nl
lisenka.mathijssen@inos.nl
Groep 3 TB Tamara Walda, Boukje van Haren, boukje.vanharen@inos.nl
tamara.walda@inos.nl

Groep 4

Groep 4 JS Joshja Nauta,
Suzanne Schoeber
joshja.nauta@inos.nl
suzanne.schoeber@inos.nl
Groep 4 JM Jacqueline van Baar,
Marjolijn Goos – Euler
jacqueline.vanbaar@inos.nl
marjolijn.goos@inos.nl
Groep 4 H Helen van Bokhoven helen.vanbokhoven@inos.nl
Groep 4 MS Manon Lapré, Suzan Hartkoorn manon.lapre@inos.nl suzan.hartkoorn@inos.nl

 

Groep 5

Groep 5 CK Cora Timmers, Karlijn Gobbens cora.timmers@inos.nl
karlijn.gobbens@inos.nl
Groep 5 ME Maud Slagmolen – van den Maagdenberg,
Esther de Koning – van der Stel
maud.slagmolen@inos.nl
esther.vanderstel@inos.nl
Groep 5 LI Iris Böhm, Lian Rijk iris.böhm@inos.nl lian.rijk@inos.nl

 

Groep 6

Groep 6KM Kelly Visser, Michiel Santegoeds kelly.visser@inos.nl michiel.santegoeds@inos.nl
Groep 6 D Demy Kersbergen demy.kersbergen@inos.nl
Groep 6 IR Ingrid Entius, Renée Onderstal ingrid.entius@inos.nl
renee.onderstal@inos.nl
Groep 6 S Sonja Brouwers – Strik (Esther vd Stel) sonja.brouwers@inos.nl

 

Groep 7

Groep 7 M Mark Timmermans mark.timmermans@inos.nl
Groep 7 Ar Arne Stallen arne.stallen@inos.nl
Groep 7 P Pavli Sebestik pavli.sebestik@inos.nl
Groep 7 An Anne Delnooz anne.delnooz@inos.nl

 

Groep 8

Groep 8 S Sjors van Liempt (Patricia de Brouwer) sjors.vanliempt@inos.nl
Groep 8 K Karina den Uijl (Peggy Persoon) karina.denuijl@inos.nl
Groep 8 IP Ingmar Ouweneel (Peggy Persoon) ingmar.ouweneel@inos.nl

 

Vakleerkracht

Lichamelijke Opvoeding

Muzikale vorming groep 3/4/5

Lynn Segers

 

Jan-Willem van der Sande

kbsdezandberg_administratie@
inos.nl

 

Ondersteuning

Administratief medewerkster Evelyn de Bruijn kbsdezandberg_administratie@
inos.nl
Technisch assistent Hans van Vucht hans.vanvucht@inos.nl
Ass. Conciërge Jordi van Strien

 

Stagecoach

Karlijn Gobbens karlijn.gobbens@inos.nl

 

 Zandberg Academie, Spiegelklas & Spaans

Michiel Santegoeds

Patrick Horward

Tamara Walda

Patricia de Ruyter

 Zandberg Academie
Emy Groeneveld

Maud Slagmolen – van den Maagdenberg

Patrick Horward

Patricia de Ruyter

Spiegelklas
Tineke de la Pena Spaans
Merijn van Steenderen

Karin de Klerk

Clare Proost

Karlijn Gobbens

Iris Böhm

Extra leerkrachten vanuit stimuleringsmiddelen

(Ondersteuning in de groepen – klasdagen)

 

Leerling ondersteuning en Remedial Teaching

Coördinatie Lisette Dirks kbsdezandberg_zorg@inos.nl
Orthopedagoog, RT Angelique Bakker angelique.bakker@inos.nl
Coördinator sociale veiligheid en SEO specialist Kelly Visser kelly.visser@inos.nl
RT taalspecialist Claudette Kops – van Zon claudette.kops@inos.nl
RT rekenspecialist, schakelklas en preventief Groep 1/2 Marjolein Dullaert marjolein.dullaert@inos.nl
Schakelklas Marjolijn Goos marjolein.goos@inos.nl

Onderwijsassistenten

Gedetacheerd Via Kober

Chantal Pellegrino chantal.pellegrino@inos.nl
Kiki Oomen kiki.oomen@inos.nl
Amanda Bollen amanda.bollen@inos.nl