Team De Zandberg

Managementteam

Directeur

Directielid

Teamcoördinator

Hans Staps

Maartje Schalk

Marijke Cantrijn – van Elswijk

hans.staps@inos.nl

maartje.schalk@inos.nl

marijke.cantrijn@inos.nl

Teamcoördinator ICL Groep 1/2/3 Irene Olde Hengel irene.oldehengel@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 4/5 en ondersteuning Lisette Dirks lisette.dirks@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 6/7/8 Carolien de Hoon carolien.dehoon@inos.nl

 

Groepsleerkrachten

Groep 1/2

 Groep 1 TK Tamara Walda, Karin de Klerk tamara.walda@inos.nl
karin.deklerk@inos.nl
Groep 1/2 A Anke Renne anke.renne@inos.nl
Groep 1/2 R Ria de Nijs – van Gurp ria.vangurp@inos.nl
Groep 1/2 IF Irene Olde Hengel, Fleur Nieuwstraten irene.oldehengel@inos.nl
fleur.nieuwstraten@inos.nl
Groep 1/2 IM Ida van den Boom – Trienekens, Monique de Booy ida.vandenboom@inos.nl
monique.debooy@inos.nl
Groep 1/2 MJ Marjolein Dullaert, Janine van Marselis Hartsinck – van Dun marjolein.dullaert@inos.nl
janine.vanmarselishartsinck@inos.nl
Groep 1/2 J Jessica Peeters jessica.peeters@inos.nl

 

Groep 3

Groep 3 IC Ingmar Ouweneel, Clare Proost ingmar.ouweneel@inos.nl clareproost@inos.nl 
Groep 3 FL Femke Buijs-van Zitteren, Lisenka Mathijssen – Janssen femke.vanzitteren@inos.nl
lisenka.mathijssen@inos.nl
Groep 3 BM Boukje van Haren,
Merijn van Steenderen
boukje.vanharen@inos.nl
merijn.vansteenderen@inos.nl

Groep 4

Groep 4 S Sanne Mentzel sanne.mentzel@inos.nl
Groep 4 JM Jacqueline van Baar,
Marjolijn Goos – Euler
jacqueline.vanbaar@inos.nl
marjolijn.goos@inos.nl
Groep 4 PS Patricia de Ruyter, Suzan Hartkoorn patricia.deruyter@inos.nl suzan.hartkoorn@inos.nl
Groep 4 JS Joshja Nauta,
Suzanne Schoeber
joshja.nauta@inos.nl
suzanne.schoeber@inos.nl

 

Groep 5

Groep 5 J Janneke van den Berg janneke.vandenberg@inos.nl
Groep 5 CK Cora Timmers, Karlijn Gobbens cora.timmers@inos.nl
karlijn.gobbens@inos.nl
Groep 5 ME Maud Slagmolen – van den Maagdenberg,
Esther de Koning – van der Stel
maud.slagmolen@inos.nl
esther.vanderstel@inos.nl
Groep 5 ML Manon Lapré-van de Pas, Lian Rijk manon.lapre@inos.nl lian.rijk@inos.nl

 

Groep 6

Groep 6 Bellissa van de Pas bellissa.vandepas@inos.nl
Groep 6 D Demy Kersbergen demy.kersbergen@inos.nl
Groep 6 IR Ingrid Entius, Renée Onderstal ingrid.entius@inos.nl
renee.onderstal@inos.nl
Groep 6 S Sonja Brouwers – Strik sonja.brouwers@inos.nl

 

Groep 7

Groep 7

Groep 7 M

Helen van Bokhoven

Mark Timmermans

helen.vanbokhoven@inos.nl

mark.timmermans@inos.nl

Groep 7 KM Kelly Visser, Michiel Santegoeds kelly.visser@inos.nl michiel.santegoeds@inos.nl
Groep 7 P Pavli Sebestik pavli.sebestik@inos.nl
Groep 7 A Arne Stallen arne.stallen@inos.nl

 

Groep 8

Groep 8 A Anne Delnooz anne.delnooz@inos.nl
Groep 8 S Sjors van Liempt (Carolien de Hoon) sjors.vanliempt@inos.nl
Groep 8 K Karina den Uijl (Iris Bohm) karina.denuijl@inos.nl
Groep 8 IP Iris Böhm,
Peggy Persoon – Brouwers
iris.bohm@inos.nl
peggy.persoon@inos.nl

 

Vakleerkracht

Lichamelijke Opvoeding

Muzikale vorming groep 3/4/5

VACATURE fulltime sportleraar

Jan-Willem van der Sande

kbsdezandberg_administratie@
inos.nl

 

Ondersteuning

Administratief medewerkster Evelyn de Bruijn kbsdezandberg_administratie@
inos.nl
Technisch assistent (Websitebeheer) Hans van Vucht hans.vanvucht@inos.nl
Conciërge Frank van Gils frank.vangils@inos.nl
Assistent conciërge Jordi van Strien  

 

Stagecoach

Karlijn Gobbens karlijn.gobbens@inos.nl

 

 Zandberg Academie, Spiegelklas & Spaans

Michiel Santegoeds

Patrick Horward

Emy Groeneveld

Tamara Walda

Patricia de Ruyter

 Zandberg Academie
Emy Groeneveld

Maud Slagmolen – van den Maagdenberg

Patrick Horward

Patricia de Ruyter

Spiegelklas
Tineke de la Pena Spaans

 

Leerling ondersteuning en Remedial Teaching

Coördinatie Lisette Dirks kbsdezandberg_zorg@inos.nl
Onderzoek&Groeidocumenten&RT Angelique Bakker angelique.bakker@inos.nl
Coördinator sociale veiligheid en SEO specialist Kelly Visser kelly.visser@inos.nl
RT taalspecialist Claudette Kops – van Zon claudette.kops@inos.nl
RT rekenspecialist, schakelklas en preventief Groep 1/2 Marjolein Dullaert marjolein.dullaert@inos.nl
Schakelklas Karin de Klerk karin.deklerk@inos.nl

Onderwijsassistenten

Gedetacheerd Via Kober

Chantal Pellegrino chantal.pellegrino@inos.nl
Kiki Oomen kiki.oomen@inos.nl
Amanda Bollen amanda.bollen@inos.nl