Team De Zandberg

Managementteam

Directeur Hans Staps hans.staps@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 1/2/3 Ida van den Boom – Trienekens

Irene Olde Hengel

ida.vandenboom@inos.nl irene.oldehengel@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 4/5 en ondersteuning Lisette Dirks lisette.dirks@inos.nl
Teamcoördinator ICL Groep 6/7/8 Marijke Cantrijn – van Elswijk

Carolien de Hoon

marijke.cantrijn@inos.nl carolien.dehoon@inos.nl

 

Groepsleerkrachten

Groep 1/2

 Groep 1 TK Tamara Walda, Karin de Klerk tamara.walda@inos.nl
karin.deklerk@inos.nl
Groep 1/2 A Anke Renne anke.renne@inos.nl
Groep 1/2 R Ria de Nijs – van Gurp ria.vangurp@inos.nl
Groep 1/2 IF Irene Olde Hengel, Fleur Nieuwstraten irene.oldehengel@inos.nl
fleur.nieuwstraten@inos.nl
Groep 1/2 IM Ida van den Boom – Trienekens, Monique de Booy ida.vandenboom@inos.nl
monique.debooy@inos.nl
Groep 1/2 MJ Marjolein Dullaert, Janine van Marselis Hartsinck – van Dun ida.marjolein.dullaert@inos.nl
janine.vanmarselishartsinck@inos.nl
Groep 1/2 J Jessica Peeters jessica.peeters@inos.nl

 

Groep 3

Groep 3 I Ingmar Ouweneel ingmar.ouweneel@inos.nl
Groep 3 EC Femke Buijs-van Zitteren, Clare Proost femke.vanzitteren@inos.nl
clare.proost@inos.nl
Groep 3 BM Boukje van Haren,
Merijn van Steenderen
boukje.vanharen@inos.nl
merijn.vansteenderen@inos.nl
Groep 3 ML Monique Sidler – Heijmans,
Lisenka Mathijssen – Janssen
monique.sidler@inos.nl
lisenka.mathijssen@inos.nl

Groep 4

Groep 4 S Sanne Mentzel sanne.mentzel@inos.nl
Groep 4 JM Jacqueline van Baar,
Marjolijn Goos – Euler
jacqueline.vanbaar@inos.nl
marjolijn.goos@inos.nl
Groep 4 PS Patricia de Ruyter, Suzan Hartkoorn patricia.deruyter@inos.nl suzan.hartkoorn@inos.nl
Groep 4 JS Joshja Nauta,
Suzanne Schoeber
joshja.nauta@inos.nl
suzanne.schoeber@inos.nl

 

Groep 5

Groep 5 J Janneke van den Berg janneke.vandenberg@inos.nl
Groep 5 CK Cora Timmers, Karlijn Gobbens cora.timmers@inos.nl
karlijn.gobbens@inos.nl
Groep 5 ME Maud Slagmolen – van den Maagdenberg,
Esther de Koning – van der Stel
maud.slagmolen@inos.nl
esther.vanderstel@inos.nl
 

 

Groep 6

Groep 6 BS Bellissa van de Pas,  Sandra van Oosterhout bellissa.vandepas@inos.nl
sandra.vanoosterhout@inos.nl
Groep 6 MA Manon Lapré-van de Pas, Angelique Bakker manon.lapre@inos.nl angelique.bakker@inos.nl
Groep 6 CR Carolien de Hoon, Renée Onderstal carolien.dehoon@inos.nl
renee.onderstal@inos.nl
Groep 6 IS Ingrid Entius,
Sonja Brouwers – Strik
ingrid.entius@inos.nl
sonja.brouwers@inos.nl

 

Groep 7

Groep 7 JP Mark Timmermans mark.timmermans@inos.nl
Groep 7 KM Kelly Visser, Michiel Santegoeds kelly.visser@inos.nl michiel.santegoeds@inos.nl
Groep 7 KA Pavli Sebestik pavli.sebestik@inos.nl
Groep 7 A Arne Stallen arne.stallen@inos.nl

 

Groep 8

Groep 8 A Anne Delnooz anne.delnooz@inos.nl
Groep 8 SK Sjors van Liempt, Kees van den Berg sjors.vanliempt@inos.nl kees.vandenberg@inos.nl
Groep 8 K Karina den Uijl, Kees van den Berg karina.denuijl@inos.nl kees.vandenberg@inos.nl
Groep 8 MP Maartje Schalk,
Peggy Persoon – Brouwers
maartje.schalk@inos.nl
peggy.persoon@inos.nl

 

Vakleerkracht

Muzikale vorming groep 3/4/5 Jan-Willem van der Sande kbsdezandberg_administratie@
inos.nl

 

Ondersteuning

Administratief medewerkster Evelyn de Bruijn kbsdezandberg_administratie@
inos.nl
Technisch assistent (Websitebeheer) Hans van Vucht hans.vanvucht@inos.nl
Conciërge Frank van Gils frank.vangils@inos.nl
Assistent conciërge Jordi van Strien  

 

Stagecoach

Maartje Schalk maartje.schalk@inos.nl

 

 Zandberg Academie, Spiegelklas, Code Kids & Spaans

Michiel Santegoeds  Zandberg Academie
Maartje Schalk  Zandberg Academie
Emy Groeneveld  Zandberg Academie
Patrick Horward  Zandberg Academie & Spiegelklas
Sjors van Liempt  Code Kids
Tineke Pena  Spaans groep 5/6/7

 

Leerling ondersteuning en Remedial Teaching

Coördinatie Lisette Dirks kbsdezandberg_zorg@inos.nl
Onderzoek&Groeidocumenten&RT Angelique Bakker angelique.bakker@inos.nl
RT (taalspecialist) Claudette Kops – van Zon claudette.kops@inos.nl
RT (rekenspecialist) Rosita van Buchem – Jokhoe rosita.jokhoe@inos.nl
RT preventief Groep 1/2 Marjolein Dullaert marjolein.dullaert@inos.nl
Schakelklas

Ondersteuning groep 3

Karin de Klerk

Emy Groeneveld

karin.deklerk@inos.nl

emy.groenveld@inos.nl

SEO specialist Kelly Visser kelly.visser@inos.nl

Onderwijsassistenten

Gedetacheerd Via Kober

Chantal Pellegrino chantal.pellegrino@inos.nl
Kiki Oomen kiki.oomen@inos.nl
Amanda Bollen amanda.bollen@inos.nl