Team De Zandberg

Managementteam

Directeur Hans Staps hans.staps@inos.nl
Teamcoördinator ICL onderbouw Ida van den Boom – Trienekens ida.vandenboom@inos.nl
Teamcoördinator ICL middenbouw Lisette Dirks lisette.dirks@inos.nl
Teamcoördinator ICL bovenbouw Marijke Cantrijn – van Elswijk marijke.cantrijn@inos.nl

 

Groepsleerkrachten

Groep 1/2

 Groep 1 TK Tamara Walda, Karin Wirken tamara.walda@inos.nl
karin.wirken@inos.nl
Groep 1/2 A Anke Renne anke.renne@inos.nl
Groep 1/2 FM Femke Buijs – van Zitteren, Marjolein Dullaert femke.vanzitteren@inos.nl
marjolein.dullaert@inos.nl
Groep 1/2 IF Irene Olde Hengel, Fleur Nieuwstraten irene.oldehengel@inos.nl
fleur.nieuwstraten@inos.nl
Groep 1/2 IM Ida van den Boom – Trienekens, Monique de Booy ida.vandenboom@inos.nl
monique.debooy@inos.nl
Groep 1/2 Ja Janine van Marselis Hartsinck – van Dun janine.vanmarselishartsinck@inos.nl
Groep 1/2 Je Jessica Peeters jessica.peeters@inos.nl
Groep 1/2 R Ria de Nijs – van Gurp ria.vangurp@inos.nl

 

Groep 3

Groep 3 I Ingmar Ouweneel ingmar.ouweneel@inos.nl
Groep 3 EC Emy Groeneveld, Clare Proost emy.groeneveld@inos.nl
clare.proost@inos.nl
Groep 3 J Janneke van den Berg janneke.vandenberg@inos.nl
Groep 3 ML Monique Sidler – Heijmans,
Lisenka Mathijssen – Janssen
monique.sidler@inos.nl
lisenka.mathijssen@inos.nl

Groep 4

Groep 4 SS Sabrina Jacobi, Sanne Mentzel sanne.mentzel@inos.nl

sabrina.jacobi@inos.nl

Groep 4 JM Jacqueline van Baar,
Marjolijn Goos – Euler
jacqueline.vanbaar@inos.nl
marjolijn.goos@inos.nl
Groep 4 P Patricia de Ruyter patricia.deruyter@inos.nl

 

Groep 5

Groep 5 BM Boukje van Haren,
Merijn van Steenderen
boukje.vanharen@inos.nl
merijn.vansteenderen@inos.nl
Groep 5 CK Cora Timmers,
Karlijn Gobbens
cora.timmers@inos.nl
karlijn.gobbens@inos.nl
Groep 5 ME Maud Slagmolen – van den Maagdenberg,
Esther de Koning – van der Stel
maud.slagmolen@inos.nl
esther.vanderstel@inos.nl
Groep 5 JS Joshja Nauta,
Suzanne Schoeber
joshja.nauta@inos.nl
suzanne.schoeber@inos.nl

 

Groep 6

Groep 6 BS Bellissa van de Pas,
Sandra van Oosterhout
bellissa.vandepas@inos.nl
sandra.vanoosterhout@inos.nl
Groep 6 PM Pavli Sebestik,

Manon Lapré-van de Pas

pavli.sebestik@inos.nl

manon.lapre@inos.nl

Groep 6 M Mary Sowa mary.sowa@inos.nl
Groep 6 IS Ingrid Entius,
Sonja Brouwers – Strik
ingrid.entius@inos.nl
sonja.brouwers@inos.nl

 

Groep 7

Groep 7 JP John van Pruijssen, Paulien Vrieling john.vanpruijssen@inos.nl

paulien.vrieling@inos.nl

Groep 7 KM Kelly Visser, Michiel Santegoeds kelly.visser@inos.nl

michiel.santegoeds@inos.nl

Groep 7 KA Angelique Bakker, Kees van den Berg angelique.bakker@inos.nl

kees.vandenberg@inos.nl

Groep 7 A Arne Stallen arne.stallen@inos.nl

 

Groep 8

Groep 8 C Carolien de Hoon carolien.dehoon@inos.nl
Groep 8 SK Sjors van Liempt, Kees van den Berg sjors.vanliempt@inos.nl

kees.vandenberg@inos.nl

Groep 8 K Karina den Uijl karina.denuijl@inos.nl
Groep 8 MP Maartje Schalk,
Peggy Persoon – Brouwers
maartje.schalk@inos.nl
peggy.persoon@inos.nl

 

Vakleerkracht

Muzikale vorming Jan-Willem van der Sande kbsdezandberg_administratie@
inos.nl

 

Ondersteuning

Administratief medewerkster Evelyn de Bruijn kbsdezandberg_administratie@
inos.nl
Technisch assistent Hans van Vucht hans.vanvucht@inos.nl
Conciërge Frank van Gils frank.vangils@inos.nl
Website Hans van Vucht hans.vanvucht@inos.nl
Nieuwsbrief Evelyn de Bruijn evelyn.debruijn@inos.nl

 

Stagecoach

Maartje Schalk maartje.schalk@inos.nl

 

Managementteam zorg

kbsdezandberg_zorg@inos.nl

Coördinator zorg Friederike Salden – de Bruin friederike.salden@inos.nl
 Hans Staps
Ida van den Boom – Trienekens
Lisette Dirks
Marijke Cantrijn – van Elswijk

 

Leerling ondersteuning en Remedial Teaching

Irene Olde Hengel irene.oldehengel@inos.nl
Friederike Salden – de Bruin friederike.salden@inos.nl
Claudette Kops – van Zon claudette.kops@inos.nl
Marjolein Dullaert marjolein.dullaert@inos.nl
Wilma Vergouwen – van Nassau wilma.vergouwen@inos.nl
Rosita van Buchem – Jokhoe rosita.jokhoe@inos.nl
Angelique Bakker angelique.bakker@inos.nl

Onderwijsassistenten

Gedetacheerd Via Kober

Marike Fisscher marike.fisscher@inos.nl
Anouk Heeren anouk.heeren@inos.nl
Amanda Bollen amanda.bollen@inos.nl